Mažosios gudrybės

[ Publikacijos sentencija:
"Gyvenime galite gauti viską, ko tik ponorėsite, jei tik pakankamai padėsite kitiems gauti tai, ko jie nori".
Zigas Ziglaras ]

Print menu

Kaip atsispausdinti informaciją apie sistemą?

Tai nesunku. Tereikia atverti „Control panel“ instrumentarijų („Start“ mygtuko meniu „Settings“ komanda) ir dukart spragtelėti „System“ ikonytę (arba spragtelėjus dešinįjį pelės mygtuką virš „My computer“ ir iš meniu pasirinkus „Properties“ komandą). Tada pasirinkti „Device Manager“ kortelę ir paspausti „Print“ mygtuką - gausite spausdinimo dialogo langą.

Jei pasirinksite „System summary“ režimą, bus atspausdinta pertraukimų (IRQ), įvedimo/išvedimo (I/O) portų, atminties ir DMA kanalų aparatūros naudojamos reikšmės. O jeigu pasirinksite „All devices and system summary“ režimą, gausite išsamią ataskaitą apie kiekvieną aparatūros įrenginį (kokius resursus kiekvienas jų naudoja). Jei prieš paspaudžiant „Print“ mygtuką pasirinksite kurį nors įrenginį, bus leista rinktis ir „Selected class or device“ režimą - informacijos apie konkretų įrenginį atspausdinimui.

Koks skirtumas?

Kuo skiriasi, kai įkeliate MS-DOS programą per „Run“ komandą iš „Start“ meniu ir kai surenkate jos vardą MS-DOS lange? Skirtumas tas, vykdant su „Run“ komanda kiekvieną kartą atveriamas naujas MS-DOS (dabar jau - komandinis) langas. Todėl taip galima įkelti vykdymui kelias „ilgai grojančias“ programas.

Geriausia nemokama 2018 m. sistemos informacijos programa

SpeccyPiriform turi nemokamą versiją, pateikiančią labai išsamią informaciją apie kompiuterį. Ji veikia „Windows“ aplinkoje (tinka ir 10 versijai). Įdomi temperatūros sekimo galimybė, leidžianti aptikti potencialias vėsinimo problemas. Ji taip pat leidžia eksportuoti pateiktą informaciją TXT ir XML formatu, suteikiant galimybę ją atspausdinti. Galima informaciją perkelti į Clipboard. Programos Pro versija yra mokama ($19.95) – ji turi palaikymą ir automatinius atnaujinimus. Galite atsisiųsti lokalią versiją (zip, 6,6 MB).


Sistemos registrai
Kaip mažėja dideli diskai?
Tempk su dešiniu pelės klavišu!
Magnetinių diskelių priežiūra
Advanced HTML puslapis
Nėra programų be klaidų!
Kaip aš pirkau kompiuterį?
Kompiutorologo patarimai
Patarimai virtuvėje
Vartiklis